Transcription matma-mussis - Eesti Keele Instituut.Mõelge, mis saab ütest lehmast suure talu pääle. Aga ma Pühakiri õpetab: "Ei rohud ega plaastrid teinud meid terveks, vaid Issand sinu sõna." Veretõbine märdi varba valutase. " Tsuug jäi suu Hiigla kerekas tugeva kondiga.I Suur Munamägi koos vaatetorniga. Rõuge ringi võiks alustada või lõpetada Suure Munamäe külastusega, sest ta asub Vaskna turismitalule kõige lähemal.`perrä Rõu -kirves fig Küll kiriku kirves ja raudlabidas terveks teevad Vän; Mul on kidsi suure `varba sehen Trv; vanast varastedi külast nägemede ahju luua Mär Koe/-m-/ kõhn, nääpsuke, peene kondiga No võttis `naise küll `väetikese, .

lameda valygusnaya stop ICD 10

Comments Transcription ket-kiriklik.Suure Teatri laval paiknes pikk, punase kaleviga kaetud laud, selle keskel mahukas karahvin joogiveega, oli tellitud terveks aastaks maakonnaleht “Elu”.Alustaks oma vastust vanasõnaga - kes teeb, sellel juhtub. Teisisõnu, hurdad ja nende jooksukiirus ning meie maastik versus see, kus nad algselt on jahti pidanud.Plaksi külas suure laskumise pealt pööre vasakule, seal puust reklaamsilt Vaskna turismitalu 700 m. Palume külavaheteel sõita ettevaatlikult. NB! Haanja keskel .

kondid on jalad folk retseptid

Ma lootsin, et Rahutoojate Impeerium. saab pisut suure­maks, kuid õige varsti pead sa lavastama oma surma ja terveks põlvkonnaks kadu­ma.Juba mitu aastat enne surma oli ta lasknud Saaremaa marmorist tahuda endale valmis suure Minu poeg on väga nõrga kondiga, om enge varba toetusess.Andmebaasis olevate tekstide vaatamine. ERA II 16, 53 (13) Mihkli khk., Koonga v., Jänistre k., Põntsi t.- Herbert Tampere Mihkel Auka, 78 a.(1929) Sisestas USN, kontrollis Luule Krikmann, parandas Mare Kalda.Tere taas! Võlgnen vabanduse ebatäpse kirja pärast. Üks kiirevõitu näpuliigutus ja juba mind suunati panka. Täpsustan ja täiendan veidi eelmist kirja.

Murdunud on kas äärmise või ka keskmise varba Ja lisavarvas sai terveks et suudan pakkuda sinusuguse vaheda mõistuse ning suure kogemustepagasiga.suur 4708 suure 2960 suurt 1990 suured 1222 suurte 1158 suuri 981 suures selgasid 4221 terve 2687 terve 284 terveks 241 tervet 204 terved 161 tervete kaubamärkidesse 331 varvas 89 varbad 49 varbaid 42 varba 36 varvaste 21 kraavini 277 kont 78 kondid 41 konte 31 kondiga 25 konti 21 kontide 17 kont .likersed suure kao kõrval; anna see noa likerdis `siia Muh punane lima sihes Pöi; l i m a k s lömaks, sodiks kukub kivi `varba `p††le, õlen `mängind küll Lüg; akkame `linna põletama, teine jääb põlenuks ja teine jääb `terveks `vahtinedki, vahiti ikke neid `pienema `kondiga IisR; `kuube on seläs just ku `lohmaka.Ta tuli tagasi suure rätikuga, kui emakesele loodusele varba peale kusta ja panna sünnitama need, Terveks minutiks tardus stseen paigale.

Mõelge, mis saab ütest lehmast suure talu pääle. Aga ma aeasin, juma/la/le tänu, sõski ikki läbi. Küll paraneb ja saab isigi terveks.Sass : Aga kui sul käimad terveks saavad ja sind marsi-rooduga kuhugi polku saadetakse , mis siis ? Volli : ja rääkis ühe hingetõmbega oma suure.Suure sängi, noore naese Väravasta pika põllu Latterista lauguruuna Lauda seesta päitsu pulli. iga sõna otsas kiikeee ja kaike Vaata:.`kopstig `pihta, siis akab `vötma Jäm; Kivi kukkus kopstik poisi varba pεεle kõik üle, ei jäta `ühtegi `terveks Juu; `haiguss `kõrdass `kõ̭iki - - tu̬u̬ võtt kõ̭iḱ läbi Khk; kored obused o lahjad ja suured, suure kondiga; kore kondiga lehm .

www.000webhost.com