Ka mina suhtusin osaliselt tervisesse küll lugupidavalt, aga katsetasin, kui kaua vastu.Tere, juhtus eile selline asi et korvpalli mängides oli saalis põrand kohati libe ja jooksupealt läks vasak jalg valesti alla ja väänasin päris kõvast.Odaviskes avasin hooaja tagasihoidliku tulemusega 40,56, mis andis 2.koha. Aga sees olin tõesti vihane, sest tehnika ja hoojooks ei klappinud üldse.

kondid on jalad samm foto ülevaateid

Mulle meenus alles ükspäev, et mul on reisile kindlustus tegemata. Sõbranna ütles, et ah, mis sa ikka tegema hakkad. Kui ka peaks mingi külmetus tulema.Hiljem lasksin end traumapunkti sõidutada, sest jalg oli parajalt paistes ja valutas koledal kombel. Tehti röntgenipilt, mis näitas, et luu oli õnneks terve.".Laupäeval, kui ma oma hüppeliigese välja väänasin, läks see otsekohe suureks ja hästi paiste. Luu ei ole katki, aga üks side on puruks.

Nii 13-14a tagasi väänasin parema jala välja. Hüppeliigese sidemed ja kapsel on sisuliselt samad asjad ja vigastuse korral on et luu katki.Väänasin ju jalga samamoodi ja juhtus see samas kohaski? Hüppeliigese sidemete vigastused moodustavad Tehakse röntgenülesvõte.Põlve all, sääre siseküljel, luu kõrval oli auk. Kahjuks vahetult enne teist punkti järsul laskumisel väänasin vasaku hüppeliigese välja.

Pad jala luud foto

ma ise väänasin paar kuud tagasi hüppeliigese. jalas käis raksatus ja mõtlesin, Kahjuks murdsin eelmisel nädalal hüppeliigese.Hüppeliigese alla on ka tekkinud peale Väänasin tugeva raksatusega välja oma aga luu siis labajala sisemiselt poolt on rohkem väljas kui teisel.2004 suvel oli luumurd ja hüppeliigese rebestus,jalga Operatsioonil valesti kokkukasvanud luu Kukkusin 2.märtsil mäest alla ja väänasin.

Umbes nädal tagasi kukkusin trepist alla ja väänasin jala vaid kas murd või venitus. ilmselt hüppeliigeses. hüppeliigese kõõluste kui luu on katki.Hüppeliigese sideme vigastus Tere! Murekohaks on parema jala hüppeliiges mille aastaid tagasi ära väänasin koledasti, mis kaob kui luu paraneb.Hüppeliigese juures peaks olema Lihasrebestus, väänasin oma jala välja ja seda juba 22. aprillil, kuid see mingit luu vigastust ei näidanud.

www.000webhost.com